Κάθε ερώτημα πρέπει να περιλαμβάνει σύνδεσμο προς τον ιστότοπο όπου εμφανίζεται το συζητούμενο θέμα. Καμία δημοσίευση που περιλαμβάνει σύνδεσμο προς ιστότοπο για σχολιασμό ή επίλυση προβλήματος δεν πρόκειται να διαγραφεί ό,τι κι αν συνεπάγεται αυτό για τα αποτελέσματα των μηχανών αναζήτησης ή τις σχέσεις με τους πελάτες σας.
Διαβάστε και εφαρμόστε τους Κανόνες Δεοντολογίας και τους Όρους Χρήσηςπριν δημοσιεύσετε.

site με 3 διαφορετικούς users

Περί ανέμων και υδάτων, για να περάσει η ώρα...

site με 3 διαφορετικούς users

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την ANTWNHS PAR » 25 Οκτ 2009, 17:47

Είναι η πρώτη φορά που γράφω εδω γιατι χρειάζομαι την βοηθειά σας.
Θέλω να κάνω login σε ενα site με 3 διαφορετικούς users. Ξέρετε με ποιο πρόγραμμα μπορώ να το κάνω αυτό? Το sandboxed δίνει την δυνατότητα να κανω login με 2 διαφορετικούς users εγώ όμως θέλω με 3 και πάνω. Μπορεί κάποιος να μου πει αν ξέρει με ποιον τρόπο.

Ευχαριστώ.
ANTWNHS PAR

Re: site με 3 διαφορετικούς users

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την vasilakis » 07 Φεβ 2010, 22:07

συγνώμη που δεν μπορώ να σε βοηθήσω αντώνη αλλά θέλω και εγώ βοήεθαι και επειδή δεν βρίσκω κα΄ποιο άλλο θέμα σχετικό με αυτό που θέλω σκέφτηκα να στείλω εδώ, μήπως με βοηθήσει κάποιος και εμένα σε αυτό που ψάχνω...θέλω να κόψω το κάπνσιμα και ψάχνω τρόπους που θα με βοηθησουν να το κάνω πιο εύκολα, ακούω για το ηλεκτρονικό τσιγάρο και έχω διαβάσει πάρτα πολλά άρθρα σχετικά

XXXXXX

είναι κάποιες σελίδες που έχουν πληροφορίες για το ηλεκτρονικό τσιγαρο και εγώ διάβασα, όμως μήπως το έχει χρησιμοποιήσει κάποιος; να μου πει την εμπειρία του;
vasilakis

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την ElPano » 07 Φεβ 2010, 23:45

Χχχχχμμμμμ δεν έχω άποψη για το κάπνισμα, αλλά έχω άποψη και μάλιστα πολύ καλή για black hat τεχνικές προώθησης!!! ::nah::
Και τα 2 είναι κακές συνήθειες!!!
SELECT * FROM users WHERE iq > 60
ElPano

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την andreas » 08 Φεβ 2010, 00:26

ElPano έγραψε:Χχχχχμμμμμ δεν έχω άποψη για το κάπνισμα, αλλά έχω άποψη και μάλιστα πολύ καλή για black hat τεχνικές προώθησης!!! ::nah::
Και τα 2 είναι κακές συνήθειες!!!

Που μπορούν όμως εύκολα να κοπούν :)
Άβαταρ μέλους
andreas
Star Star Star Star Star
There is no place like 127.0.0.1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την samantha274 » 29 Μαρ 2017, 16:02

τα πράγματα είναι πανεύκολα, γιατί τα κάνεις δύσκολα δεν μπορώ να καταλάβω, επίσης έχεις μπερδέψει πολλά πράγματα μαζί και δεν βγάζουμε νόημα
samantha274

Επιστροφή στoν Συζητώντας

Συνδεδεμένα μελη

Συνδεδεμένοι: Άρης Ντάτσης