Κάθε ερώτημα πρέπει να περιλαμβάνει σύνδεσμο προς τον ιστότοπο όπου εμφανίζεται το συζητούμενο θέμα. Καμία δημοσίευση που περιλαμβάνει σύνδεσμο προς ιστότοπο για σχολιασμό ή επίλυση προβλήματος δεν πρόκειται να διαγραφεί ό,τι κι αν συνεπάγεται αυτό για τα αποτελέσματα των μηχανών αναζήτησης ή τις σχέσεις με τους πελάτες σας.
Διαβάστε και εφαρμόστε τους Κανόνες Δεοντολογίας και τους Όρους Χρήσηςπριν δημοσιεύσετε.

Hello Joomla.gr my old friend!

Περί ανέμων και υδάτων, για να περάσει η ώρα...

Hello Joomla.gr my old friend!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την Poseidonas » 09 Ιαν 2018, 09:24

Καλημέρα,

Έλαβα ένα μαιλ που έλεγε πως είμαστε σε ανακαίνιση κλπ κλπ.. Η αλήθεια είναι πως χάρηκα και χαζοκύλισε ένα δάκρυ συγκίνησης και να 'μαι!
Ένας υπολογιστής σου επιτρέπει να κάνεις περισσότερα λάθη ταχύτερα απο οποιαδήποτε άλλη εφεύρεση στη γη, με πιθανές εξαιρέσεις τα όπλα και την τεκίλα.
Άβαταρ μέλους
Poseidonas
Star Star Star Star Star
Φύσα θάλλασα πλατιά..

Re: Hello Joomla.gr my old friend!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την Volga » 09 Ιαν 2018, 09:29

Χαμός θα γίνει φίλε μου. Έρχονται ωραία πράγματα... ;)
Άβαταρ μέλους
Volga
Star Star Star Star Star

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την Παναγιώτης Γαζεπίδης » 09 Ιαν 2018, 10:15

Είπαμε ... να τα ξαναπούμε :)
Άβαταρ μέλους
Παναγιώτης Γαζεπίδης
Διαχειριστής
Star Star

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την Άρης Ντάτσης » 09 Ιαν 2018, 13:30

Και από μένα ένα καλωσόρισμα!

Τα καλά ακολουθούν.
Onscreen Web Services - premium joomla! support

Joomla! 3 Certified Administrator
Άβαταρ μέλους
Άρης Ντάτσης
Διαχειριστής
Star Star Star Star Star

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την theo » 09 Ιαν 2018, 15:43

Καλησπέρα,
Καλή Χρονιά και καλώς να τα ξαναπούμε!!!
Άβαταρ μέλους
theo
Star
Kos Island

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την Άρης Ντάτσης » 09 Ιαν 2018, 22:28

theo έγραψε:Καλησπέρα,
Καλή Χρονιά και καλώς να τα ξαναπούμε!!!

Θεοδόση, εσύ;

Μόνο η ημερομηνία εγγραφής σου στο φόρουμ, τα λέει όλα!

Καλώς τον.
Onscreen Web Services - premium joomla! support

Joomla! 3 Certified Administrator
Άβαταρ μέλους
Άρης Ντάτσης
Διαχειριστής
Star Star Star Star Star

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την panagiotiss » 10 Ιαν 2018, 00:15

Καλή joomla χρονιά και απο μένα
| Centiva Software Solutions | κατασκευή ιστοσελίδων | ηλεκτρονικό εμπόριο | ηλεκτρονικό βιβλιοπωλείο |
Άβαταρ μέλους
panagiotiss
Διαχειριστής
Star Star Star Star

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την glynos » 10 Ιαν 2018, 09:17

Ετσι μπράβο!!!

Μην ξεχνάμε ότι για πολλούς από εμάς το Joomla.gr ήταν όχι απλά ένα forum αλλά ίσως και η αιτία της αλλαγής της επαγγελματικής πορείας!!!
http://www.slumdog.gr Your Web Best Friends
Άβαταρ μέλους
glynos
Star Star
Your Web Best Friends!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την WebDevGr » 10 Ιαν 2018, 11:03

Γεια σας κι από μένα! Ένας ακόμη που έχει χάσει την επαφή του με το Joomla, αν και μπαίνω αρκετά συχνά στο forum για να βλέπω τι καινούργιο παίζει.
Άβαταρ μέλους
WebDevGr
Star

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την angelis » 10 Ιαν 2018, 12:42

Καλοσορίσατε όλοι στη νέα εποχή που ξεκινάει για το Joomla και το forum.joomla.gr
Άβαταρ μέλους
angelis
Star

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την ribo1972 » 10 Ιαν 2018, 15:25

Γεια σας κι από μένα. Αν και ο λογαριασμός μου φαίνεται ψιλοκαινούριος στην ελληνική κοινότητα του joomla (είχα άλλο λογαριασμό πιο παλιό αλλά δεν θυμάμαι το email που είχα δώσει), μπήκα λίγο πιο ενεργά στο forum και αυτό που διαπίστωσα προς λύπη μου τότε ήταν ότι έλειπαν οι ιδιοκτήτες και οι παλιοί διαχειριστές. Τώρα τον λόγο εσείς τον γνωρίζετε. Προσωπικά δεν έχω χάσει επαφή με το joomla μιας και είμαι αρκετά ενεργός στο forum του joomla.org και κάποιες λίγες φορές και στο Joomla bugsquad. Θα προτιμούσα σαν forum του joomla.gr να πλησιάζει τους κανόνες του forum.joomla.org και ειδικά αυτό που γράφει χαμηλά στο forum τους(Joomla forum is about Joomla CMS. Linking to your website that is not a Joomla website or a Joomla related website may be considered as spam). Βέβαια εσείς είστε οι διαχειριστές εσείς αποφασίζετε. Εύχομαι το νέο ξεκίνημα της ελληνικής κοινότητας του joomla να φέρει πολλά καλύτερα πράγματα για το ίδιο το joomla και για τους χρήστες του.
Άβαταρ μέλους
ribo1972
Star

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την Γιώργος Φάκας » 11 Ιαν 2018, 13:38

ribo1972 έγραψε:Γεια σας κι από μένα. Αν και ο λογαριασμός μου φαίνεται ψιλοκαινούριος στην ελληνική κοινότητα του joomla (είχα άλλο λογαριασμό πιο παλιό αλλά δεν θυμάμαι το email που είχα δώσει), μπήκα λίγο πιο ενεργά στο forum και αυτό που διαπίστωσα προς λύπη μου τότε ήταν ότι έλειπαν οι ιδιοκτήτες και οι παλιοί διαχειριστές. Τώρα τον λόγο εσείς τον γνωρίζετε. Προσωπικά δεν έχω χάσει επαφή με το joomla μιας και είμαι αρκετά ενεργός στο forum του joomla.org και κάποιες λίγες φορές και στο Joomla bugsquad. Θα προτιμούσα σαν forum του joomla.gr να πλησιάζει τους κανόνες του forum.joomla.org και ειδικά αυτό που γράφει χαμηλά στο forum τους(Joomla forum is about Joomla CMS. Linking to your website that is not a Joomla website or a Joomla related website may be considered as spam). Βέβαια εσείς είστε οι διαχειριστές εσείς αποφασίζετε. Εύχομαι το νέο ξεκίνημα της ελληνικής κοινότητας του joomla να φέρει πολλά καλύτερα πράγματα για το ίδιο το joomla και για τους χρήστες του.

Θα ήθελες να μου στείλεις μια ουσιαστική και πιο αναλυτική πρόταση σε προσωπικό μήνυμα;
Έτσι θα μπορέσουμε να την δουλέψουμε, με όλη την ομάδα εθελοντών που υποστηρίζουν το Joomla.gr και να προγραμματιστούν οι όποιες αλλαγές.
Αυτή την περίοδο προσπαθούμε να ολοκληρώσουμε τις αλλαγές που έχουμε προγραμματίσει για τη νέα εικόνα του joomla.gr και την πιο ολοκληρωμένη υποστήριξη του joomla στα ελληνικά, ωστόσο θα κάνουμε το καλύτερο.
Και φυσικά, χρειαζόμαστε και τη δική σου βοήθεια, αν έχεις τη δυνατότητα και το χρόνο.
Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
Γιώργος Φάκας
Διαχειριστής
Star Star Star Star Star
Τα 5/4 των ανθρώπων μπερδεύουν τα κλάσματα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την ribo1972 » 11 Ιαν 2018, 17:04

Γιώργος Φάκας έγραψε:
ribo1972 έγραψε:Γεια σας κι από μένα. Αν και ο λογαριασμός μου φαίνεται ψιλοκαινούριος στην ελληνική κοινότητα του joomla (είχα άλλο λογαριασμό πιο παλιό αλλά δεν θυμάμαι το email που είχα δώσει), μπήκα λίγο πιο ενεργά στο forum και αυτό που διαπίστωσα προς λύπη μου τότε ήταν ότι έλειπαν οι ιδιοκτήτες και οι παλιοί διαχειριστές. Τώρα τον λόγο εσείς τον γνωρίζετε. Προσωπικά δεν έχω χάσει επαφή με το joomla μιας και είμαι αρκετά ενεργός στο forum του joomla.org και κάποιες λίγες φορές και στο Joomla bugsquad. Θα προτιμούσα σαν forum του joomla.gr να πλησιάζει τους κανόνες του forum.joomla.org και ειδικά αυτό που γράφει χαμηλά στο forum τους(Joomla forum is about Joomla CMS. Linking to your website that is not a Joomla website or a Joomla related website may be considered as spam). Βέβαια εσείς είστε οι διαχειριστές εσείς αποφασίζετε. Εύχομαι το νέο ξεκίνημα της ελληνικής κοινότητας του joomla να φέρει πολλά καλύτερα πράγματα για το ίδιο το joomla και για τους χρήστες του.

Θα ήθελες να μου στείλεις μια ουσιαστική και πιο αναλυτική πρόταση σε προσωπικό μήνυμα;
Έτσι θα μπορέσουμε να την δουλέψουμε, με όλη την ομάδα εθελοντών που υποστηρίζουν το Joomla.gr και να προγραμματιστούν οι όποιες αλλαγές.
Αυτή την περίοδο προσπαθούμε να ολοκληρώσουμε τις αλλαγές που έχουμε προγραμματίσει για τη νέα εικόνα του joomla.gr και την πιο ολοκληρωμένη υποστήριξη του joomla στα ελληνικά, ωστόσο θα κάνουμε το καλύτερο.
Και φυσικά, χρειαζόμαστε και τη δική σου βοήθεια, αν έχεις τη δυνατότητα και το χρόνο.
Ευχαριστώ.

Σου έστειλα σε προσωπικό μήνυμα. Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
ribo1972
Star

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την bkotsias » 13 Ιαν 2018, 09:51

Το joomla ειμάστε ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ! Καλωσορίζω και εγω όλα τα παιδιά παλιά και νεα . Ευχομαι να συμβάλουμε όλοι (με ενα μικρο λιθαρακι ο καθενας) για να παμε μπροστα. Μονο κέρδος θα εχουμε!!

Η γνώση είναι δύναμη + Ολοι μαζί μπορουμε = Joomla.gr ;)
bkotsias

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την andreas » 17 Ιαν 2018, 14:47

Ωραία πράγματα!! Συγχαρητήρια στους δημιουργούς!! Καλή νέα αρχή στην κοινότητα!!
Άβαταρ μέλους
andreas
Star Star Star Star Star
There is no place like 127.0.0.1

Επιστροφή στoν Συζητώντας

Συνδεδεμένα μελη

Συνδεδεμένοι: Bing [Bot], maxtak