Κάθε ερώτημα πρέπει να περιλαμβάνει σύνδεσμο προς τον ιστότοπο όπου εμφανίζεται το συζητούμενο ζήτημα. Καμία δημοσίευση που περιλαμβάνει σύνδεσμο προς ιστότοπο για σχολιασμό ή επίλυση προβλήματος δεν πρόκειται να διαγραφεί ό,τι κι αν συνεπάγεται αυτό για τα αποτελέσματα των μηχανών αναζήτησης ή τις σχέσεις με τους πελάτες σας. Διαβάστε τους κανόνες δεοντολογίας πριν δημοσιεύσετε.

Δεν αλλαζει με τιποτα το Header!

Θέματα σχετικά με την 2.5.x και δεν ανήκουν σε καμία από τις παρακάτω ενότητες

Δεν αλλαζει με τιποτα το Header!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την anthimoskir » 02 Μάι 2017, 21:04

Πειραματιζομαι στο παρακατω template (Summerpond) και θελω να αλλαξω το Header για να βαλω δικο μου Header-Logo και δεν αλλαζει με τιποτα,εχω σβησει απο το css αρχει την διαδρομη που τραβαει το αρχειο και παραυτα δεν φευγει..τι μπορω να κανω ? ή τι δεν κανω σωστα?
Ευχαριστω πολυ
anthimoskir

Re: Δεν αλλαζει με τιποτα το Header!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την angelis » 03 Μάι 2017, 10:26

Δοκίμασες να φτιάξεις ένα δικό σου Header και να του δώσεις το ίδιο όνομα που έχει η εικόνα , και να αντικαταστήσεις το αρχείο;
Άβαταρ μέλους
angelis
Star

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την anthimoskir » 03 Μάι 2017, 14:10

καλημερα,
το εκανα και παλι και με τιποτα δεν αλλαζει..
και σημερα παρατηρησα κατι αλλο..εχω σβησει απο ολα τα css του Template το Header Image και απο opera browser το βγαζει,απο τον Chrome δεν το βγαζει,απο το κινητο δεν το βγαζει,απο το ταμπλετ δεν το βγαζει,δεν ξερω τι εχει παιχτει...

armythess.gr ειναι η ιστοσελιδα το αφηνω ετσι οπως ειναι για να το δειτε και εσεις.
anthimoskir

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την angelis » 03 Μάι 2017, 14:56

Καθάρισε από τον Opera την cache και μετά κάνε ctrl F5 για να πάρει τις αλλαγές.
Άβαταρ μέλους
angelis
Star

Επιστροφή στoν Γενικά για την 2.5

Συνδεδεμένα μελη

Συνδεδεμένοι: Bing [Bot], kostas-theod