Κάθε ερώτημα πρέπει να περιλαμβάνει σύνδεσμο προς τον ιστότοπο όπου εμφανίζεται το συζητούμενο ζήτημα. Καμία δημοσίευση που περιλαμβάνει σύνδεσμο προς ιστότοπο για σχολιασμό ή επίλυση προβλήματος δεν πρόκειται να διαγραφεί ό,τι κι αν συνεπάγεται αυτό για τα αποτελέσματα των μηχανών αναζήτησης ή τις σχέσεις με τους πελάτες σας. Διαβάστε τους κανόνες δεοντολογίας πριν δημοσιεύσετε.

ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΡΑΔΩΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ -VIRTUEMART

Παρατηρήσεις, προτάσεις και ιδέες για τη βελτίωση του forum ελεύθερης συζήτησης και ανταλλαγής απόψεων της ελληνικής κοινότητας υποστήριξης και ενημέρωσης για το joomla!

ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΡΑΔΩΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ -VIRTUEMART

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την kiki93 » 29 Ιουν 2016, 08:26

Γεια σας ομάδα θα ήθελα να ρωτήσω θέλω το site μου να ενημερώνει το πελάτη για τον χρόνο παράδωσης των προιοντων του και βρήκα το extension PRODUCT DELIVERY DATE κάνει την δουλεια που θέλω? Επίσης είδα οτι δεν ειναι δωρεαν κάνει 55 euro για να το κατεβάσω μήπως υπάρχει κάποια πιο οικονομική λύση??
kiki93

Re: ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΡΑΔΩΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ -VIRTUE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την Emmanouil » 29 Ιουν 2016, 17:04

Γεια σου και σένα!

Αυτό που θέλεις είναι να ενημερώνεις τον πελάτη πριν την παραγγελία ότι πχ το προϊόν θα κάνει 5 μέρες να πάει; Ή να επιλέγει ο πελάτης πότε θέλει να του αποσταλεί;

Στην πρώτη περίπτωση μπορείς σε κάθε προϊόν να εμφανίσεις μια εικόνα με τον εκτιμώμενο χρόνο παράδοσης μέσα από τις επιλογές του προϊόντος Κατάσταση προϊόντος -> Διαθεσιμότητα.

Όσον αφορά τα commercial plugins να ξέρεις πως ότι πληρώνεις παίρνεις. Και πιο σημαντικό από το ίδιο το plugin πολλές φορές είναι και το support του developer μετά την αγορά.
Άβαταρ μέλους
Emmanouil

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την kiki93 » 30 Ιουν 2016, 11:30

Θέλω όταν γίνεται η παραγγελεία ο πελάτης να ενημερώνεται για το χρόνο παράδωσης
kiki93

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την kiki93 » 08 Αύγ 2016, 11:54

στην διαθεσιμότητα προιον δεν μ αφηνει να ανεβάσω κάποια εικόνα απλά να γράψω νουμερο πώς μπορω να ανεβάσω εικόνα???
kiki93

Επιστροφή στoν Για το forum

Συνδεδεμένα μελη

Συνδεδεμένοι: Δεν υπάρχουν συνδεδεμένα μέλη.