Κάθε ερώτημα πρέπει να περιλαμβάνει σύνδεσμο προς τον ιστότοπο όπου εμφανίζεται το συζητούμενο ζήτημα. Καμία δημοσίευση που περιλαμβάνει σύνδεσμο προς ιστότοπο για σχολιασμό ή επίλυση προβλήματος δεν πρόκειται να διαγραφεί ό,τι κι αν συνεπάγεται αυτό για τα αποτελέσματα των μηχανών αναζήτησης ή τις σχέσεις με τους πελάτες σας. Διαβάστε τους κανόνες δεοντολογίας πριν δημοσιεύσετε.

Απομακρυσμένη είσοδο στο Site

Θέματα σχετικά με την 3.x που δεν ανήκουν σε καμία από τις παρακάτω ενότητες

Απομακρυσμένη είσοδο στο Site

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την arisdra » 07 Νοέμ 2017, 18:57

Καλησπέρα έχω φτιάξει ένα site με joomla και το τρέχω τοπικά στο pc μου. Αφού το έχω τελειώσει θέλω να το δείξω στο πελάτη. Γίνεται να το δείξω χωρίς να πάω όλο το laptop? Τρέχω το site στο pc μου χρησιμοποιώντας wamp server.
arisdra

Re: Απομακρυσμένη είσοδο στο Site

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την Άρης Ντάτσης » 07 Νοέμ 2017, 19:11

Καλησπέρα.

Ξεκινάς από εδώ: https://portableapps.com
Onscreen Web Services - premium joomla! support

Joomla! 3 Certified Administrator
Άβαταρ μέλους
Άρης Ντάτσης
Διαχειριστής
Star Star Star Star Star

Re: Απομακρυσμένη είσοδο στο Site

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την angelis » 07 Νοέμ 2017, 19:13

Αφού την ιστοσελίδα την έχεις στο τοπικό υπολογιστή σου δεν γίνεται να την δεί κάποιος. Για να μην πηγαίνεις τον laptop στον πελάτη μπορείς να χρησιμοποιήσεις το Teamviewer. Αφού το εγκαταστήσεις στον δικό σου υπολογιστή αλλά και στου πελάτη σου, τότε ο πελάτης θα συνδεθεί στον δικό σου υπολογιστή μέσω του Teamviewer και θα βλέπει ότι έχεις στην οθόνη σου. Με αυτόν τον τρόπο μπορείς να του κάνεις παρουσίαση της ιστοσελίδας χωρίς να μεταφέρεις τον υπολογιστή σου στο πελάτη.
Άβαταρ μέλους
angelis
Star

Επιστροφή στoν Γενικά για την 3.x

Συνδεδεμένα μελη

Συνδεδεμένοι: Bing [Bot]