Κάθε ερώτημα πρέπει να περιλαμβάνει σύνδεσμο προς τον ιστότοπο όπου εμφανίζεται το συζητούμενο θέμα. Καμία δημοσίευση που περιλαμβάνει σύνδεσμο προς ιστότοπο για σχολιασμό ή επίλυση προβλήματος δεν πρόκειται να διαγραφεί ό,τι κι αν συνεπάγεται αυτό για τα αποτελέσματα των μηχανών αναζήτησης ή τις σχέσεις με τους πελάτες σας.
Διαβάστε και εφαρμόστε τους Κανόνες Δεοντολογίας και τους Όρους Χρήσηςπριν δημοσιεύσετε.

[ΛΥΘΗΚΕ] ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

Προβλήματα στην εγκατάσταση την αναβάθμιση ή τη μεταφορά τηw έκδοσης 3.x

[ΛΥΘΗΚΕ] ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την rinio » 02 Ιούλ 2015, 12:48

Καλησπερα παιδια, ήθελα να κανω μια ερωτηση! Εκανα update to Joomla σε 3.4.2 και τωρα εχω προβλημα με το ανοιγμα του site μου. Μου βγαζει αυτο το error "ERR_TOO_MANY_REDIRECTS Αυτή η ιστοσελίδα περιλαμβάνει βρόχο ανακατεύθυνσης".

Επειδη δοκιμασα καποια πραγματα με default english στο site το τρεχει αλλα μετα δεν λειτουργει το "search" και κατι αλλα!

Εχεις κανεις καμια ιδεα;
Ευχαριστω. O0
rinio

[ΛΥΘΗΚΕ] Re: ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την ribo1972 » 02 Ιούλ 2015, 18:08

Χρησιμοποιείς multilanguage joomla; Αν όχι κοίτα στα system plugins αν έχεις το language filter ενεργοποιημένο και απενεργοποίησε το
Άβαταρ μέλους
ribo1972
Star

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την pcrikos » 03 Ιούλ 2015, 09:15

Το ίδιο είχα πάθει κι εγώ σε ένα site. Είχα φτιάξει ένα plugin που έκανε redirect σε κάποια περίπτωση και μετά ο ιδιοκτήτης είχε βάλει ένα άλλο plugin που έκανε redirect σε άλλη περίπτωση και γινόταν μπάχαλο.

Εγώ θα ξεκίναγα από τα plugins, απενεργοποίηση ένα ένα. (ξεκίνα από αυτό που αναφέρει ο ribo και πήγαινε γενικότερα μετά).
Άβαταρ μέλους
pcrikos
Star Star Star Star Star

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την rinio » 06 Ιούλ 2015, 14:37

Ευχαριστω παρα πολυ!! Το προβλημα λυθηκε απενεργοποιώντας το language filter.
Να στε καλα guys!!!
rinio

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την kostas-theod » 27 Απρ 2017, 12:26

Εγκατέστησα ένα ssl Comodo και ενώ το έχω ενεργοποίηση από το control panel του joomla μου βγάζει ERR_TOO_MANY_REDIRECTS. Έχω ψάξει αλλά δεν βρήκα λύση. Μήπως το έχει αντιμετώπισή κάποιος ?
kostas-theod

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την kostas-theod » 27 Απρ 2017, 13:06

Η λύση βρέθηκε. Ήταν ενεργό το HikaShop no SSL outside checkout plugin . Το σταμάτησα και δουλεύει η σελίδα κανονικά.
kostas-theod

Επιστροφή στoν Εγκατάσταση του Joomla! 3.x

Συνδεδεμένα μελη

Συνδεδεμένοι: nikolaos.vs