Κάθε ερώτημα πρέπει να περιλαμβάνει σύνδεσμο προς τον ιστότοπο όπου εμφανίζεται το συζητούμενο ζήτημα. Καμία δημοσίευση που περιλαμβάνει σύνδεσμο προς ιστότοπο για σχολιασμό ή επίλυση προβλήματος δεν πρόκειται να διαγραφεί ό,τι κι αν συνεπάγεται αυτό για τα αποτελέσματα των μηχανών αναζήτησης ή τις σχέσεις με τους πελάτες σας. Διαβάστε τους κανόνες δεοντολογίας πριν δημοσιεύσετε.

Προβλημα με αναβάθμιση joomla

Προβλήματα στην εγκατάσταση την αναβάθμιση ή τη μεταφορά τηw έκδοσης 3.x

Προβλημα με αναβάθμιση joomla

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την kiriakos83 » 01 Νοέμ 2017, 01:08

Γεια σας κυριοι αντιμετωπιζω ενα προβλημα με το θέμα αναβαθμισης.
Εχει κολλησει στο 3,6,5 το joomla μου και δεν μπορω να το ενημερωσω με τιποτα που πεταει ενα σφαλμα το
ERROR: The archive file is corrupt, truncated or archive parts are missing μπορειτε να βοηθησετε εχω παει ηδη στον φακελο και εχω διαγραψει τις προηγουμενες εκδοσεις
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή την δημοσίευση.
kiriakos83

Re: Προβλημα με αναβάθμιση joomla

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την Άρης Ντάτσης » 05 Νοέμ 2017, 19:44

Καλησπέρα.

Δοκίμασες να το αναβαθμίσεις χρησιμοποιώντας το update patch, αφού βέβαια νωρίτερα κρατήσεις ένα backup;
Onscreen Web Services - premium joomla! support

Joomla! 3 Certified Administrator
Άβαταρ μέλους
Άρης Ντάτσης
Διαχειριστής
Star Star Star Star Star

Επιστροφή στoν Εγκατάσταση του Joomla! 3.x

Συνδεδεμένα μελη

Το όνομα και το λογότυπο Joomla!™ χρησιμοποιούνται στις Ηνωμένες Πολιτείες και σε άλλες χώρες μετά από περιορισμένη άδεια της Open Source Matters. Το joomla.gr δεν σχετίζεται με -ούτε υποστηρίζεται από- την Open Source Matters ή το Joomla!™ Project.

joomla.gr logo

Δημιουργήθηκε με τη χρήση του joomla
Φιλοξενείται από την Onscreen Web Services

Στείλτε μας μήνυμα