Κάθε ερώτημα πρέπει να περιλαμβάνει σύνδεσμο προς τον ιστότοπο όπου εμφανίζεται το συζητούμενο ζήτημα. Καμία δημοσίευση που περιλαμβάνει σύνδεσμο προς ιστότοπο για σχολιασμό ή επίλυση προβλήματος δεν πρόκειται να διαγραφεί ό,τι κι αν συνεπάγεται αυτό για τα αποτελέσματα των μηχανών αναζήτησης ή τις σχέσεις με τους πελάτες σας. Διαβάστε τους κανόνες δεοντολογίας πριν δημοσιεύσετε.

Ξενοδοχείο Diamond City Living

Ιστότοποι που δημιουργήθηκαν και στηρίζονται στο Joomla!

Ξενοδοχείο Diamond City Living

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την karanikolasms » 06 Μάι 2016, 13:18

Χαίρετε ,

Θα ήθελα και εγώ να δείξω την τελευταια μου δουλεια σε joomla για το ξενοδοχειο Diamond City living στην πόλη της Δράμας.

Στόχος μου ήταν να γίνει λιτό και συνάμα σωστά δομημένο με στόχο επίσης και ένα σωστό responsive αποτέλεσμα.

Ως οι πλέον ειδικοί εδώ στο φόρουμ θα χαιρόμουν να ακούσω την άποψη σας !!

http://diamondcityliving.gr/
karanikolasms

Re: Ξενοδοχείο Diamond City Living

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την Χάρης_Α » 06 Μάι 2016, 13:53

Εξαιρετική δουλειά, επαγγελματικών προδιαγραφών… Καλή συνέχεια…
joomla.gr : Κοινότητα υποστήριξης του joomla! - Απευθυνθείτε στους Eιδικούς για την Κατασκευή της Ιστοσελίδας σας!
joomla.gr/FreeTemplates - Δωρεάν joomla templates απο το JOOMLA.GR
[ joomla! = Όλοι μαζί! ]
Άβαταρ μέλους
Χάρης_Α
Διαχειριστής
Star Star
Maths , Joomla! website design

Re: Ξενοδοχείο Diamond City Living

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την Παναγιώτης Γαζεπίδης » 07 Μάι 2016, 12:56

Απλό και ωραίο. Δοκίμασε να μικρύνεις λίγο το λογότυπο στο desktop γιατί σε σχέση με την υπόλοιπη σελίδα είναι λίγο μεγάλο. Σπάσε λίγο το μαύρο στα δεξιά με το δεύτερο χρώμα γιατί είναι λίγο υπερβολικό σαν φόντο και ειδικά στο ύφος της σελίδας. Μπορείς να βάλεις κάποιο border ή κάποια εικόνα σε διαφάνεια από πίσω πάντα διακριτικά. Λεπτομέρειες αλλά πιστεύω βελτιώνουν το συνολικό αποτέλεσμα.
Άβαταρ μέλους
Παναγιώτης Γαζεπίδης
Διαχειριστής

Επιστροφή στoν Ιστότοποι με Joomla!

Συνδεδεμένα μελη

Συνδεδεμένοι: Bing [Bot]