Κάθε ερώτημα πρέπει να περιλαμβάνει σύνδεσμο προς τον ιστότοπο όπου εμφανίζεται το συζητούμενο ζήτημα. Καμία δημοσίευση που περιλαμβάνει σύνδεσμο προς ιστότοπο για σχολιασμό ή επίλυση προβλήματος δεν πρόκειται να διαγραφεί ό,τι κι αν συνεπάγεται αυτό για τα αποτελέσματα των μηχανών αναζήτησης ή τις σχέσεις με τους πελάτες σας. Διαβάστε τους κανόνες δεοντολογίας πριν δημοσιεύσετε.

Λυση στο Artisteer 4

Ερωτήματα από χρήστες άλλων cms, που θέλουν να μάθουν αν το joomla καλύπτει τις ανάγκες τους.

Λυση στο Artisteer 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την teratako » 08 Οκτ 2012, 23:14

Γεια σας φιλοι/ες,

Εχω απορια απο εσας, το Aristeer 4 εχω φτιαξει ενα site απλο για δοκιμη και οταν ανεβαζω με zip στο administrator μεσα και μου εμφανιζει αυτο το σαιτ "trial"? με φωτο να το δειτε και πειτε τι φταιει αυτο??! δειτε το παρακατω μηπως δεν εχω κανει activate sto artisteer 4?Δεν βρισκω crack ή keys!
::smile::
Συνημμένα
Χωρίς τίτλο.png
Χωρίς τίτλο.png (186.63 KiB) 2216 προβολές
teratako

Re: Λυση στο Artisteer 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την cbal » 09 Οκτ 2012, 01:22

χαααααααααα. έλεος...
η εφαρμογή τα σπάει. δώσε λίγα ντάλαρς απο το χαρτζιλίκη σου και αγόρασε την.. ή μόλις καταλήξει στο .artx στείλτο να σου το κάνω εγώ template...
Άβαταρ μέλους
cbal

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την teratako » 09 Οκτ 2012, 01:35

χεχε ξερω να φτιαχνω απλα γτ το εμφανιζει αυτο??? "trial" παντως στη ζωγραφικη την εκανα πιο μικρη για να χωρεσει τα kb ;) οποτε στραβωσε ! πες μοu πως μπορω να το κανω?? Χρησιμοποιησεισ και εσυ το artisteer??ετυχε ετσι το template me "trial" ειχα το artisteer 3 ειναι κομπλε για αυτο αλλαξα εκδοση τη νεα joomla για αυτο δεν δουλευει το artisteer 3! να δεν καταλαβαινεις να μου το λες σε ευχαριστω!
teratako

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την nemesis_workin.gr » 02 Ιαν 2013, 17:42

πρεπει να αγορασεις την εκδοση. και σπασμενη να βρεις, δεν θα ειναι συμβατη με τις τελευταίες εκδοσεις του joomla. οι σπασμενες εκδοσεις ειναι για joomla 1.6 ή 1.7
Φτιάχνω ιστοσελίδες & γραφικά σε πολύ καλές τιμές.
Δείτε το προφίλ μου στο workin.gr
http://www.workin.gr/users/profile/nemesis.html
Άβαταρ μέλους
nemesis_workin.gr
workin.gr

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την kostasgak » 27 Μαρ 2016, 13:14

Καλησπέρα σε όλους

Έχω φτιάξει ένα template στο Artisteer για να φτιάξω ένα site για έναν φίλο μου. Επειδή το Aristeer είναι κατεβασμένο και όχι αγορασμένο (!) κι επειδή η άδεια για να κάνει export σε joomla template κοστίζει 129,00€ θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να μου δώσει μια λύση. Το patch του Artisteer λέει οτι το κάνει activation και όλα καλά όταν δημιουργώ το template, όμως όταν κάνω το export δεν μ' αφήνει γιατί δεν κάνει activation (απο οτι λέει!). Η έκδοση που έχω είναι η τελευταία 4.3.0.60745. Το θέμα είναι οτι το έχω έτοιμο και κολλάω μόνο εκεί. :(
Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει για να το ξεκλειδώσω με κάποιο τρόπο ή αν έχει το πρόγραμμα εγκατεστημένο να του στείλω το .artx για να μου το κάνει export.

Ευχαριστώ πολύ
..Never stop smiling... :)
kostasgak

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την Χάρης_Α » 27 Μαρ 2016, 13:39

kostasgak έγραψε:Έχω φτιάξει ένα template στο Artisteer για να φτιάξω ένα site για έναν φίλο μου. Επειδή το Aristeer είναι κατεβασμένο και όχι αγορασμένο (!) κι επειδή η άδεια για να κάνει export σε joomla template κοστίζει 129,00€ θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να μου δώσει μια λύση.

Η ελληνική νοοτροπία -και πραγματικότητα- μέσα σε λίγες γραμμές… Μάλλον δεν υπάρχει σωτηρία…
Φιλικά...
Άβαταρ μέλους
Χάρης_Α
Διαχειριστής
Star Star
Maths , Joomla! website design

Επιστροφή στoν Μου κάνει το Joomla?

Συνδεδεμένα μελη

Συνδεδεμένοι: Bing [Bot]