Κάθε ερώτημα πρέπει να περιλαμβάνει σύνδεσμο προς τον ιστότοπο όπου εμφανίζεται το συζητούμενο ζήτημα. Καμία δημοσίευση που περιλαμβάνει σύνδεσμο προς ιστότοπο για σχολιασμό ή επίλυση προβλήματος δεν πρόκειται να διαγραφεί ό,τι κι αν συνεπάγεται αυτό για τα αποτελέσματα των μηχανών αναζήτησης ή τις σχέσεις με τους πελάτες σας. Διαβάστε τους κανόνες δεοντολογίας πριν δημοσιεύσετε.

ΜΑθήματα joomla

Ερωτήματα από χρήστες άλλων cms, που θέλουν να μάθουν αν το joomla καλύπτει τις ανάγκες τους.

ΜΑθήματα joomla

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την dimitrisk2 » 07 Απρ 2017, 21:52

Υπάρχει κάποιος με άριστες γνώσεις joomla για ιδιαίτερα μαθήματα;
dimitrisk2

Re: ΜΑθήματα joomla

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την Χάρης_Α » 08 Απρ 2017, 07:12

dimitrisk2 έγραψε:Υπάρχει κάποιος με άριστες γνώσεις joomla για ιδιαίτερα μαθήματα;

Υπάρχουν πολλά μέλη του forum, με άριστες γνώσεις joomla!, και διάθεση για συνεργασία… Ένα από αυτά τα μέλη, είμαι και εγώ…
joomla.gr - Η επίσημη σελίδα της Ελληνικής κοινότητας υποστήριξης του JOOMLA - Απευθυνθείτε στους Eιδικούς!
joomla.gr/FreeTemplates - Δωρεάν joomla templates απο το JOOMLA.GR
[ joomla! = Όλοι μαζί! ]
Άβαταρ μέλους
Χάρης_Α
Διαχειριστής
Star Star
Maths , Joomla! website design

Re: ΜΑθήματα joomla

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την troxalias » 08 Απρ 2017, 11:26

Καλημέρα,

στο 3ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Ν. Φιλαδέλφειας μαθαίνουμε στους μαθητές (εννοείται δωρεάν γιατί είναι δημόσιο σχολείο) Joomla, html, php, javascript. (μαζί με python java κτλ).

Το καλό είναι ότι όποιος έχει ήδη απολυτήριο λυκείου κάνει τα μαθήματα ειδικότητας μόνο.
(δλδ περίπου 3 φορές την εβδομάδα 7 με 10:30 το απόγευμα).

Επειδή οι μαθητές είναι λίγοι και ενήλικοι συνήθως, μοιάζει λίγο με ιδιαίτερο.

Joomla αμέσως δλδ στη 2η ταξη (1η γι αυτούς με απολυτηριο Λυκειου),μαζί με html js.

Την επόμενη χρονιά υπάρχει πιο πολύ php και js.

Το σχολείο είναι στην παλιά Renault στην Εθνική). Το βράδυ που δεν έχει κίνηση είναι γρήγορη η πρόσβαση.

Οι εγγραφές φέτος γίνονται τον Ιούνιο.

Πληροφορίες (μετά τις διακοπές του ΠΑΣΧΑ :) )

(210) 2525654, (210) 2513165, (210) 2512240
troxalias

Επιστροφή στoν Μου κάνει το Joomla?

Συνδεδεμένα μελη

Συνδεδεμένοι: Bing [Bot], john_l