Κάθε ερώτημα πρέπει να περιλαμβάνει σύνδεσμο προς τον ιστότοπο όπου εμφανίζεται το συζητούμενο ζήτημα. Καμία δημοσίευση που περιλαμβάνει σύνδεσμο προς ιστότοπο για σχολιασμό ή επίλυση προβλήματος δεν πρόκειται να διαγραφεί ό,τι κι αν συνεπάγεται αυτό για τα αποτελέσματα των μηχανών αναζήτησης ή τις σχέσεις με τους πελάτες σας. Διαβάστε τους κανόνες δεοντολογίας πριν δημοσιεύσετε.

Κατασκευη ιστοσελίδας

Ερωτήματα από χρήστες άλλων cms, που θέλουν να μάθουν αν το joomla καλύπτει τις ανάγκες τους.

Κατασκευη ιστοσελίδας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την apolyshow » 23 Σεπ 2017, 07:43

Επιθυμώ να φτιάξω ένα site με joomla template το οποίο ήδη εχω αγοράσει και ψάχνω να βρω κάποιον που να γνωρίζει να το στήσει και να το φτιάξει στα μετρα και στα σταθμα μου αλλα και να φαινεται οπως πρεπει να φαινεται ενα επαγγελματικό site, το οποίο θα περιέχει και όλα όσα δεν ξέρουμε εμεις οι ερασιτέχνες.
Αν θέλει κάποιος ας επικοινωνήσει μαζί μου στο apolyshow@gmail.com
apolyshow

Re: Κατασκευη ιστοσελίδας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την Χάρης_Α » 23 Σεπ 2017, 08:22

Αν θέλεις, δώσε μας μερικές πληροφορίες ακόμα, ή στείλε μου PM…
Ίσως μπορώ να σε βοηθήσω…
GRTHEMES.COM : Free joomla! templates & Free joomla! modules
Άβαταρ μέλους
Χάρης_Α
Star Star
Maths , Joomla! website design

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την apolyshow » 23 Σεπ 2017, 11:24

Παιδιά όποιος θα ασχοληθει θα φτιάξει ένα site απο την αρχή αλλά με τον οποίο θα υπάρχει και γνωριμία όχι με κάποιον άγνωστιο, δεν δινεται σε άγνωστους η διαχείρηση.
Ευχαριστώ .
apolyshow

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την angelis » 23 Σεπ 2017, 11:53

Δώσε μας περισσότερες πληροφορίες όπως η ιστοσελίδα τι αντικείμενο θα έχει. Επίσης ενημέρωσέ μας σε ποια περιοχή βρίσκεσαι.
Άβαταρ μέλους
angelis
Star

Επιστροφή στoν Μου κάνει το Joomla?

Συνδεδεμένα μελη

Συνδεδεμένοι: pcrikos, scorpios123