Κάθε ερώτημα πρέπει να περιλαμβάνει σύνδεσμο προς τον ιστότοπο όπου εμφανίζεται το συζητούμενο ζήτημα. Καμία δημοσίευση που περιλαμβάνει σύνδεσμο προς ιστότοπο για σχολιασμό ή επίλυση προβλήματος δεν πρόκειται να διαγραφεί ό,τι κι αν συνεπάγεται αυτό για τα αποτελέσματα των μηχανών αναζήτησης ή τις σχέσεις με τους πελάτες σας. Διαβάστε τους κανόνες δεοντολογίας πριν δημοσιεύσετε.

Acymailing προβλημα tamplate

Acymailing προβλημα tamplate

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την bpap5240dh » 21 Μαρ 2014, 12:21

Kαλημέρα σε όλους. Είανι το πρώτο μου μήνυμα στο φόρουμ. Καλώς σας βρήκα.

Θέλω να στείλω ένα newsletter και είπα να φτιάξω ένα δικό μου tamplate.

Έφτιαξα ένα αρχείο psd, χώρισα slices, αποθήκευσα σε html and images και μετά πέρασα τις εικόνες μου πάνω και έκανα αντιγραφή το html στο path.

To αποτέλεσμα?

Να μου βγάζει κενά ανάμεσα στα slices και να μην έχει την δομή που θέλω!

Αν υπάρχει κάποιος που μπορεί αν με βοηθήσει θα το εκτιμούσα πολύ γιατί έχω σκάσει που δεν παίζει.

Επίσης , σκέφτηκα μήπως κάνω κάποιο λάθος στο ανέβασμα.

Είδα ένα προtamplate της acymailing που έχει μεσα στο φάκελο newsletter/ το φάκελο images, το html αρχείο αλλα και ένα αρχείο php.

Λέτε να χρειάζεται να ανεβάσω και εγώ php αρχείο?

Σας ευχαριστώ πολύ!
bpap5240dh

Re: Acymailing προβλημα tamplate

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την tednikos » 21 Μαρ 2014, 18:05

Γιατί δεν χρησιμοποιείς κάποιο από τα default template του acymailing και να το προσαρμόσεις όπως εσύ θέλεις;
Άβαταρ μέλους
tednikos
Star Star

Re: Acymailing προβλημα tamplate

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε από τον/την bpap5240dh » 21 Μαρ 2014, 18:23

tednikos έγραψε:Γιατί δεν χρησιμοποιείς κάποιο από τα default template του acymailing και να το προσαρμόσεις όπως εσύ θέλεις;

Γιατι είναι πολύ απλά γι αυτο που θέλω να φτιάξω.. θα μπορούσα να βρω κάποιο απο τα δικά τους που να μου κάνει, αλλα στοιχίζουν 65€.
bpap5240dh

Επιστροφή στoν Components τρίτων κατασκευαστών

Συνδεδεμένα μελη

Συνδεδεμένοι: csts, leva